Ünlü Moda’cı Liene Podina

30 Ocak 2015 0 Yazar: admin

 

Ünlü moda tasarımcısı olan Liene Podina günümüzde en çok beğenilen moda’cılardan birtanesi diyebilirsiz. Eğer siz Liene Podina yı tanımıyorsanız onu yakından tanımak için web sitesinde onu takip edebilirsiniz. Liene Podina tasarımcı olarak önde gelen isimlerden birisi

Podina” çok fazla sonuç vermez – henüz. “Vecriga için hızlı bir Google Arama O sadece 20 yaşında, bu Letonca güzellik hala modelleme sahne için oldukça yeni çünkü. Birkaç Gints sonra Bude moda son iki yılda Letonya Kozmopolit, Podina son zamanlarda Yeni York merkezli ajansı imzalı Bir Yönetim yayılır ve moda dünyasında fırtına için hazır olduğunu.

Liene Podina

Podina Riga, Letonya’da doğdu ve Facebook üzerinde bulunmasından birkaç yıl önce modellik kariyerine başladı. Models.com onu vurgulanan olduğunda “Haftanın Modeli” bazı yorumcular Podina olmadığını kaydetti “klasik” ama onu uzaklara götürecek eşsiz bir görünüme sahip bir modelleme kariyer. güzel Biz ilk deyim, hadi Hadi! karşı olmama rağmen Işıl ışıl mavi gözleri, kahverengi saçları ve harika kemik yapısı karanlık? Bu kız muhteşem), Podina uluslararası pist sahne için mükemmel bir uyum olduğunu tahmin ile tamamen aynı takımdayız.

Süre gelen New York’ta tanınan genç model şansa karşılamak Alexander Wang (kimin marka bir rüyasını modelleme konser), Podina sahip bir yumuşak nokta için Letonya tasarımcıları gibi Mare BM Rols. Kalbinde bir sanatçı ve tasarımcı, onun en sevdiği şeylerden bazıları sanat, ürün tasarım ve oluşturma çizim olduğunu Models.com söyledi.

“Misal, eğer ben olmasaydım [,] ürün tasarımcısı olurdum çılgın sanat ve resim yapma,” Podina diyor. “Gördüğüm şeyler kroki ve kağıt üzerinde onları koymak için seviyorum.”

Ederken biz şüphesiz bu Podina harika bir ürün tasarımcısı, bilmiyoruz sanacak için geri çekilin o henüz; onun doğal güzelliği ve pist hazır vücut, o bağlı bir parlak gelecek gibi bir model. Hayat bu kızın outlook seviyoruz da: “etrafımda yaratıcılık bulma, yeni ve ilham verici insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenme ve hayatta sihir bulmak takmış durumdayım.”

Liene Podina fizik güzelliğiyle adeta göz kamaştıran bir modacı olup lüx hayatta önde gelen isimlerden birtanesidir. Liene Podina modacı olduğunu belki türkiyede tanımayız. ama kendi ülkesinde gerçekten televizyonların prensesi olarak bilinmektedir

liene-podina-6

liene-podina-5

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji