Yalnızların sohbeti

Yalnızların sohbeti

23 Ağustos 2018 0 Yazar: admin

 

Yalnızların sohbeti
Yalnızların sohbeti nasil merak ediyorsunuz değilmi? Farklı birşey değil aslında yalnızlarla sohbet etmek.
Herkesin yalnızlığı bambaşkadır. Yalnızlığı zayıflık sanan dostlar. Yalnız olmak zayıf olmak demek değildir, hak ettiğiniz kişiyi bekleyecek kadar güçlüsünüz demektir. Kimse yalnızlığı o şekilde algılanmasın.

Aslında Bizi ısıtan, bizi sarıp sarmalayan, acilarimiza ortak olan tek bir yer var, oda sizler için açılmış olan www.cicisohbet.net da sımsıcak muhabbet imkanı.

 

Aşkı anlatan sevgiye dair en güzel aşk ve sevgi sohbetlerini bulabileceğiniz yer yalnızların sohbeti şimdi sizi yalnizliginizdan sokup almak için çalışıyor.

Yalnızların sohbeti

Özledim mi diyorsunuz? Sadece kuru bir özledim mi yazdı yanık yüreğiniz. Kendi kalbimize hepimiz kefiliz. Bir sabah adıyla uyanacaginiz birini bulmak artık an meselesi. Çok zor degil bir klavye kadar yakın size sizde aradığınız ne varsa yalnızlarla sohbet için www.cicisohbet.net adresine giriş yapın.
Muhabbet etmek için harika bir yöntem sizlere sunuldu. Aradan ne kadar zaman gecerse gecsin, duygular ölmüyor. Sadece ölen zaman oluyor bu sohbet sitelerinde sizler boşa zaman öldürmeyin.
Kalbinizin ruhunuzun eşini bulun. Aslında bir gerçek var yalnız olmak bazen yanlis bir kalpte olmaktan iyidir.

Yalnızlarla sohbet etmek

Yalnızların sohbeti nde bakın sorduk Emre ye….
LayLa> Emre

LayLa> Yalnizlik nedir sence

Emre> yalnızlık soguk bir gece

LayLa> Başka emre

Emre> yorgun bi kalp

Samanyolu> İyide insan ne zaman yalnız olurki?

Emre> kırık bir hayalü

Samanyolu> ?

Emre> kırık bir kalp

Emre> yıkılan bir umut

Emre> yıkılan bir hayel

LayLa> Başka emre baska

Emre> ac karnına bunlar geliyor aklıma

Ee sabah erken saatte sohbette sorarsanız yalnızlarla sohbet etmek konusunda alacağımız cevap en iyisi aslında.

Sizi onsuzluga аlisabilirsiniz аmа o kendini sеnsiz düşlеyеbiliyor mu? Biraz düşünmek lazım yalnızlığa mahkum ederken. Oda yetmez yаlnızın odаsındа ikinci bir yаlnızlıktır аynа. Neden mi? Çünkü ayna kendini yansittikca insanın biraz daha çoğalır yalnız oluşu. Kırın zincirlerinizi sizlerde yanlızların sohbeti ne katilmak istemez misiniz?
Yalnızlarla sohbet etmek için muhabbet in dibine vurmak için www.cicisohbet.net adresine buyrun…
Birşeyi unutmayın muhabbet seven yalnızların sohbeti sakinleri…

Hiç bir kadına yalnızlık yakışmaz, illaki eğer bir kadın yalnızsa, ya yüreğinde dumanı tüten bir ayrılığı yani bitmiş bir ilişki acısı, ya da canından çok sevdiklerine ömrünü adadığı bir fedakarlığı vardır! Bilirsiniz yalnızlığı kolay sansak bile yalnizlik hiç kolay degil. Mesela; birbirini çok seven bir çift görünce imreniyorsun, kıskanıyorsun. Sonra bi de ağlamak var. En can sıkıcı kısmı yalnız olmanın. En uzun süren, ve hiç bitmeyen kısmı. Aslında kıskanan demeyelim buna da imrenme daha uygun. Sizlerde bu yalnızlıktan kurtulmak için sizin gibi yalnızlarla sohbet etmek için bir Layla yada bir Emre olmak için www.cicisohbet.net de sohbete gelin.

Etiket
Yalnızların sohbeti, yalnızlarla sohbet, sohbet, yalnızlarla sohbet etmek, muhabbet, Layla, Emre

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji